Про дзюдо

Дзюдо́ (яп. 柔道 дзю: до:, дослівно — «М'який шлях, Гнучкий шлях») — японське бойове мистецтво, філософія та спортивне єдиноборство без зброї, створене наприкінці XIX століття на основі дзюдзюцу японським майстром бойових мистецтв Дзигоро Кано (яп. 嘉納)治五郎Кано: Дзигоро 1860 - 1938), який також сформулював основні правила, принципи тренувань та проведення змагань.

Нове мистецтво дзюдо почало поширюватися лише тоді, коли учні Кано у 1886 році зуміли перемогти 28 разів з 30 сутичок зі школою Дзю дзюцу. Решта боїв закінчилися нічиєю. У зв'язку з таким успіхом школа Дзюдо почала поширюватися по Японії дуже швидко. Дзюдо ввели до освітньої системи національної поліції й армії.

Кано вкладав багато змісту у дисципліну та був дуже суворим. З іншого боку, його учні не мусили платити за своє навчання та відкуповувалися рисом і чаєм. Він навіть надавав їм одяг для тренувань, який сам шив.

Image
Image

Дзюдо - один з найпопулярніших видів єдиноборств в світі

По-перше, займатися дзюдо можна з будь-яким рівнем фізичної підготовки і в будь-якому віці. Більш того, навіть люди з обмеженою руховою активністю, можуть займатися японською боротьбою дзюдо.

По-друге, на відміну від більшості інших видів спорту, дзюдо абсолютно безпечно. У ньому не використовуються больові та інші прийоми, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини. Крім того, перед тим як вивчати захоплення і кидки, всі учні проходять систему захисту і страховки.

Третя особливість дзюдо полягає в тому, що цей вид боротьби розвиває фізичні здібності і самодисципліну. Одна з цілей дзюдо - розвинути в людині гнучкість, спритність, координацію, концентрацію.

АДРЕСА

Академіка Курчатова 19а, м. Київ
+38 (093) 477-66-61
+38 (063) 876-88-14
info@judo-master.com.ua

ПІДПИСКА