хто ми?

Клуб JUDO MASTER запрошує вас та ваших дітей на заняття з дзюдо та самбо.
Дзюдо – це цілий комплекс ефективних вправ, що включає як аеробні, так і анаеробні тренування. Цей вид спорту забезпечує правильне зростання кісткового скелета та м'язового каркасу, хороший обмін речовин, а також безболісне виведення з дитячого організму шкідливих шлаків та токсинів. І, якщо ваша дитина страждає, наприклад, від зайвої ваги, то дзюдо легко допоможе йому знайти нормальну масу тіла.

ЧОМУ ми тут?

Ваш маленький спортсмен буде дуже вдячний за те, що допомогли йому відкрити цей древній світ східної мудрості та філософії, заснованої на контактному русі. До речі, саме заняття дзюдо дитячі психологи рекомендують малюкам, які мають проблеми із соціальною адаптацією в суспільстві та спілкуванням з однолітками. Також цей спортивний вид показаний дітям з підвищеною активністю та схильністю до конфліктів, як тренування спокою та вміння знаходити вигідні компроміси.

Image
Image
Image

Зателефонуйте або напишіть нам

МИ ЧЕКАЄМО ВАС І ВАШИХ ДІТЕЙ

І Вам, і Вашій дитині дзюдо принесе лише користь. А, крім того, це той вид спорту, який здатний закохати у себе та стати захопленням усього життя.

Академіка Курчатова 19а, м. Київ
+38 (093) 477-66-61
+38 (063) 876-88-14
info@judo-master.com.ua

АДРЕСА

Академіка Курчатова 19а, м. Київ
+38 (093) 477-66-61
+38 (063) 876-88-14
info@judo-master.com.ua

ПІДПИСКА