НАША КОМАНДА

Халматов Шухрат Шухратович

Дата народження: 11 лютого 1993 року

Освіта -  Закінчив Київський Національний Університет Фізичного виховання та спорту України за спеціальністю бакалавр тренер з дзюдо. Продовжив навчання у Глухівському Національному Педагогічному Університеті ім. О. Довженка (Сумської області) та закінчив там спеціальність Магістр з фізичного виховання.

Спорт - В спорті з 5 років, є багаторазовим чемпіоном та призером змагань різного рівня а саме: Чемпіонатів України, Міжнародних, Всеукраїнських змагань та на Кубках Європи з дзюдо, боротьби самбо та бойового самбо. Має звання Майстер Спорту України з дзюдо та боротьби самбо. Стаж роботи 7 років. За цей період виховав багато Чемпіонів та призерів Кубків Європи з дзюдо та Самбо.

Являється одним із засновників «СК «Дзюдо Мастер»

 

Халматов Шухрат Шухратович

тренер-викладач з дзюдо та самбо

Халматова Діана Давидівна

Дата народження: 12 травня 1994 року

Освіта - Закінчила магістратуру з Відзнакою в Глухівському Національному Педагогічному Університеті ім. О. Довженка (Сумської області) факультету педагогіки та психології, спеціальність фізичне виховання.

Спорт - В спорті з 10 років, є багаторазовою призеркою Всеукраїнських, Міжнародних змагань, та Чемпіонатів України. Має звання Майстра спорту України з дзюдо. Також вела спортивну діяльність і в боротьбі самбо де мала не менш кращі результати, була багаторазовою призеркою Чемпіонатів України з боротьби самбо та відбиралась на Кубки Європи до Чехії та інших. Стаж роботи 6 років

Являється однією із засновників та керівником «СК «Дзюдо Мастер»

 

Халматова Діана Давидівна

тренер-викладач з дзюдо та самбо

Асосок Дмитро Володимирович

Дата народження: 22 червня 1986 року

Освіта - Закінчив в Глухівському Національному Педагогічному Університеті ім. О. Довженка.(Сумської області) факультету педагогіки та психології, спеціальність фізичне виховання.

Спорт - В спорті з 12 років, є багаторазовою призерком Всеукраїнських змагань з дзюдо та боротьби самбо. Стаж роботи інструктором 1 рік.

Тренер дуже відповіальний, організований, вимогливий, добрий та дуже легко знаходить спільну мову з дітьми різного віку.

 

Асосок Дмитро Володимирович

тренер-викладач з дзюдо та самбо 

Камінський Владислав Олександрович

Дата народження: 05 серпня 1995 року

Освіта - Закінчив Київський університет імені Бориса Грінченко, кафедра здоров'я, фізичного виховання та спорту.

Спорт - В спорті з 10 років, є призером Чемпіонату України з боротьби Кураш, Майстер спорту України з самбо, багаторазовий призер Міжнародних та Всеукраїнських змагань з дзюдо та боротьби самбо. Стаж роботи тренером-викладачем з дзюдо 7 років.

Із захопленням ставиться до своєї спортивної діяльності, поважає традиції східних єдиноборств та залюбки передає свій досвід підростаючому поколінню.

 

Камінський Владислав Олександрович

тренер-викладач з дзюдо та самбо

Кононов Олександр Олександрович

Дата народження: 01 червня 1993 року

Освіта - Закінчив Національний університет "Чернігівський колегіум" ім. Т.Г. Шевченка, а також Державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, кафедра фізичне виховання і фізична культура.

Спорт - Є призером Чемпіонату України та світу з хортингу, має звання Майстер спорту України з хортингу, являється призером Всеукраїнських змагань з боротьби самбо. Стаж роботи тренером 8 років.

Вважає спорт невід'ємною частиною свого життя, любить дітей і роботу з ними, захоплюється різними видами спортивних єдиноборств.

 

Кононов Олександр Олександрович

тренер-викладач з дзюдо та самбо

АДРЕСА

Академіка Курчатова 19а, м. Київ
+38 (093) 477-66-61
+38 (063) 876-88-14
info@judo-master.com.ua

ПІДПИСКА